Wij hebben altijd plaats voor vriendelijke en enthousiaste collega’s!

Op dit moment hebben wij zowel fulltime als parttime verschillende vacatures vrij, deze zijn per direct beschikbaar.

Ons bedrijf is alle dagen in de week geopend van ‘s ochtends tot later in de avond. Tijdens deze openingsuren wordt er veel gebruik gemaakt van ons lunch café, de bowlingbanen,ons restaurant en zalen.

Wij proberen het onze gasten zo gezellig mogelijk te maken en te voorzien van een lekkere lunch, diner, bittergarnituur of een buffet.

Ook verzorgen wij veel vergaderingen, maar ook gezellige familiefeesten, bruiloften en bedrijfsuitjes.

De werktijden zijn dan ook een combinatie van overdag, ‘s middags, ‘s avonds en zowel door de week als in het weekend. Wij horen graag wat jouw voorkeuren zijn.
Wij zijn geen seizoen zaak, bij ons kan je het hele jaar aan de slag!

– fulltime vacatures, maar ook parttime
– in de weekenden, maar ook doordeweeks
– dagen en tijden in onderling overleg
– doorgroei mogelijkheden
– familie bedrijf met korte lijnen

Vacatures

Allround horeca functies

allround horeca medewerker vanaf  20 uur – 28 uur, minimaal 1 dag in het weekend beschikbaar, 1 à 2 avonddiensten en eventueel dagdiensten

bijbaan allround horeca medewerker bediening; uren in overleg minimaal 1 dag in het weekend beschikbaar, 1 à 2 avonden per week

vakkracht allround horeca vanaf 28 uur, minimaal 1 dag in het weekend beschikbaar, 2 avonddiensten en eventueel dagdiensten

Heb je al een ervaring? Dat is mooi! Dan kan je eventueel een functie aan met meer verantwoordelijkheid.
Heb je nog geen ervaring? Dan gaan wij het je leren zolang maar leergierig bent.
Je werkzaamheden vinden plaats in ons lunchcafé, bij de bowlingbanen, achter de bar en in het restaurant bij familiefeesten/partijen.
Geef vooral je voorkeur aan.
Je werktijden variëren van overdag, middag en avond, doordeweeks en in het weekend. Dit is natuurlijk afhankelijk van waar je het beste bij ons op je plek bent en je beschikbaarheid.

Wat bieden wij?
– flexibele werktijden en dagen (dagen en tijden in onderling overleg)
– doorgroei mogelijkheden
– Wij zijn geen seizoenzaak, bij ons kan je het hele jaar aan de slag en krijg je gelijk een jaarcontract indien je dit wilt
salaris volgens horeca CAO en afhankelijk van je leeftijd en ervaring

Lijkt het je leuk of wil je meer informatie? Bel naar 0515 424 044 en vraag naar Sandra. Mailen mag natuurlijk ook naar info@destolpsneek.nl

Allround keuken functies

Een gevarieerde en afwisselende keuken functie?

lunch kok vanaf 21 uur 3 dagen minimaal 2 jaar ervaring

allround chefkok vanaf ca. 30 uur

allround keuken medewerker vanaf 28 uur

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste allround keukenmedewerker die het leuk lijkt om de lunchgerechten te bereiden in onze lunchkeuken doordeweeks van maandag t/m vrijdag.

Dit zijn o.a. soepen, uitsmijters, diverse belegde broodjes, panini’s, snacks en bittergarnituren.

En in onze voorbereidingskeuken van maandag t/m zondag ben je verantwoordelijk voor- en help je bij het voorbereiden en doorgeven van:

bittergarnituren, snacks, burgers/hotdogs, gourmet/tafelgrill en natuurlijk de ijshoek.

Ervaring of een opleiding in de keuken of snackbar is een pré, maar zeker niet vereist. Vriendelijkheid en bereid zijn om te leren is het belangrijkste.

Je kunt aan de slag in zowel de open lunchkeuken als in de voorbereidingskeuken.

Je werkdagen kunnen zijn van woensdag tot en met zondag; waarvan twee lunchdiensten, een middag-avonddienst en minimaal een dag in het weekend beschikbaar. Werktijden in onderling overleg. Natuurlijk ben je ook af en toe een weekend vrij.

Het is een pré dat je de Nederlandse taal machtig bent en de maximale reisafstand ca. 20 km is.

Wij zijn een middelgroot en vooral gezellig horecabedrijf met onder andere een lunchcafé, 8 bowlingbanen, een avond restaurant en diverse ruimtes voor feesten en partijen.
Er is een hecht team van leuke collega’s, variërend van jong tot oud die wij graag willen uitbreiden met een keukenmedewerker.

Wij bieden:
– flexibele werktijden en dagen (dagen en tijden in onderling overleg)
– Wij zijn geen seizoenzaak, bij ons kan je het hele jaar aan de slag en krijg je gelijk een jaarcontract indien je dit wilt
salaris volgens horeca CAO en afhankelijk van je leeftijd en ervaring

Lijkt het je leuk of wil je meer informatie? Bel naar 0515 424 044 en vraag naar Sandra. Mailen mag natuurlijk ook naar info@destolpsneek.nl

onderlijn